امروزه و با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا ، داشتن یک وبسایت خوب میتواند باعث افزایش فروش و رشد و توسعه کسب و کار شما شود. از این رو ، شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت با تجربه عالی و نمونه کارهای طراحی سایت موفق ، می‌تواند مسیر رسیدن شما به اهداف و موفقیت را هموارتر از دیروز سازد.

شرکت طراحی سایت وب آریو ، با بیش از 10 سال فعالیت در حوزه طراحی وبسایت شرکتی ، فروشگاهی و اختصاصی ، در کنار شما خواهد بود تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ، بهترین نوع وبسایت را مطابق استانداردهای بین‌المللی ، مطابق الگوریتم‌های سئو و همچنین مطابق سلیقه شما عزیزان طراحی و اجرا نماید.

تیم وب آریو ، در کنار شما خواهد بود تا با طراحی اصولی وبسایت ، یک گام شما را به رویای داشتن یک کسب و کار اینترنتی قدرتمند نزدیک کند.

اگر نمیدانید طراحی سایت چگونه انجام می‌شود ، قیمت طراحی سایت چگونه مشخص می‌شود و سوالاتی مشابه این دو ، در ادامه با ما همراه باشید :

[vc_btn title=”مشاوره طراحی سایت” style=”flat” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwebariyo.com%2F%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA|title:%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87%20%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA||”]
[vc_btn title=”نمونه‌کارهای طراحی سایت” style=”flat” color=”juicy-pink” align=”center” i_icon_fontawesome=”far fa-share-square” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwebariyo.com%2F%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA|title:%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA||”]
[vc_empty_space][vc_separator][vc_empty_space]
[vc_single_image image=”184″ img_size=”full” alignment=”center”]

چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

سوالی که بیش از 90 درصد عزیزان از ما می‌پرسند ، این است که واقعا چه نیازی به داشتن سایت است؟ چرا باید سایت داشته باشم؟ چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشم؟

پیش از موضوع کرونا ، پاسخ دادن به این موضوع بسیار سخت بود ، اما حا با گسترده شدن ویروس کرونا و استفاده بیشتر مردم از شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجوگر و همچنین دورکاری بعضی کارمندان ، حال دیگر پاسخ به این سوالات ، به دشواری قبل نیست.

با داشتن وبسایت ، شما از بسیاری از هزینه های ماهیانه خود صرف نظر خواهید کرد که در ادامه مرور میکنیم :

  • اجاره واحد اداری / تجاری : با داشتن یک وبسایت فروشگاهی ، دیگر نیاز نیست ماهیانه مبلغی را بابت اجاره واحد اداری یا تجاری که کسب و کار سنتی را در آن مدیریت میکردید پرداخت کنید.
  • هزینه های اضافی : هزینه هایی مانند کرایه رفت و برگشت (پول بنزین حتی!) و هزینه های ثابت مانند خطوط تلفن ، قبض آب و برق و …. دیگر الزامی نیستند و نباید پرداخت کنید.
  • محدودیت مراجعه کنندگان : در صورتی که شما بهترین واحد را در بهترین پاساژ نیز تهیه کنید ، باز هم در تعداد مراجعه کنندگان محدودیت وجود دارد ؛ محدودیت وابسته به محیط هستند اما وبسایت ، محدودیت ندارد و شما میتوانید به وسعت یک کشور بازاریابی اینترنتی انجام دهید.
  • زمان کنترل کسب و کار : فرض کنید که از صبح ساعت 8 صبح تا ساعت 10 شب ، در واحد خود باشید و زمان خود را صرف انجام کارها و مراجعه کنندگان کنید. اما با داشتن وبسایت ، میتوانید بدون گذاشتن زمان زیاد ، کسب و کار خود را 24 ساعت روز و در تمامی روزهای هفته برپا نگهدارید.
  • و …..
[vc_empty_space][vc_separator][vc_empty_space]

انواع مختلف طراحی سایت

طراحی وبسایت در تمامی دنیا ، یک پایه و اصولی دارد که برنامه نویسان و طراحان وب ، باید بر آن اصول پایبند و به آنها مسلط باشند. همچنین ، برنامه نویسی طراحی سایت میتواند از صفر تا صد کدنویسی شود که به آن ، طراحی وبسایت اختصاصی می‌گویند که جامعاً به زبان های PHP و ASP.Net نوشته می‌شوند.

نوع دیگری که در ایران نیز بسیار محبوب و مورد علاقه مشاغل قرار گرفته است ، استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی ست که برنامه نویسانی از قبل ، آنها را توسعه داده اند. سیستم هایی نظیر وردپرس WordPress که با زبان PHP نوشته شده و همچنین سیستم هایی نظیر DNN که به زبان ASP.Net کدنویسی شده اند.

سیستم های دیگری نیز محبوب و قابل استفاده هستند نظیر جوملا یا دروپال که کاربران خود را دارند.

در میان این سیستم ها ، سیستم وردپرس ، بعنوان سیستم محبوب شناخته شده و به دلیل اپن سورس بودن آن ، توسعه آن نیز بسیار ساده تر خواهد بود. همچنین وجود آموزش های فارسی و پشتیبانی از فارسی نیز به محبوبیت این سیستم اضافه کرده است.

[vc_single_image image=”187″ img_size=”full” alignment=”center”]
[vc_empty_space][vc_separator][vc_empty_space]

ما از چه سیستم هایی برای طراحی سایت استفاده میکنیم؟

[vc_single_image image=”189″ img_size=”200×200″ alignment=”center”]
طراحی سایت با ASP.Net

تنها 5 درصد مشتریان ما ، علاقمند به سایت به زبان ASP.Net هستند.

اطلاعات بیشتر

[vc_single_image image=”191″ img_size=”200×200″ alignment=”center”]
طراحی سایت با وردپرس

بیش از 80 درصد مشتریان ما ، وبسایت با پنل مدیریت وردپرس دارند.

اطلاعات بیشتر

[vc_single_image image=”190″ img_size=”200×200″ alignment=”center”]
طراحی سایت با PHP

بیش از 70 درصد مشتریان ما ، وبسایت به زبان PHP دارند.

اطلاعات بیشتر

[vc_empty_space][vc_separator][vc_empty_space]

نمونه کارهای طراحی سایت

داشتن نمونه کار موفق در هر زمینه و کسب و کاری الزامی ست. خوشحالیم که توانسته ایم اعتماد شما عزیزان را در راستای فعالیتمان در حوزه طراحی وبسایت و توسعه وب جلب کنیم.

توجه : به دلیل آپدیت وبسایت ، بیش از 80 درصد نمونه کارها در حین انتقال با مشکل مواجه شدند. کارشناسان محتوای ما ، بزودی تمامی نمونه کارها را بارگذاری خواهند کرد.

[loop type=customers order=random orderby=random count=6]
[field image]

[field title]

آدرس دامنه : [field key=field_60a2766be9598]
درصد پیشرفت : [field key=field_60a2768eea8e9]
[link] اطلاعات بیشتر [/link]
[/loop]
فهرست